Aşkınız sürecek mi?

Aşkınız sürecek mi?

Cosmogirl

Giriş Saati:28.04.2010 16:28

Güncelleme:01.05.2010 09:56

İlişkinizin ne kadar süreceğini anlamak için ona gizlice bu testi uygulayın.İnanın ki sevgiliniz teste tabi tutulduğunu fark etmeyecektir bile!

Yüz yüze testi

Bu küçük senaryoları erkek arkadaşının üzerinde dene ve bunlara nasıl tepki verdiğini dikkatlice gözlemle. Başlangıç için ona 25 puan ver ve verdiği cevaplara göre puanları ekleyip ya da çıkararak, sonuca ulaş.
1.Salonda yanından geçerken,ona hızlı bir gülücük yolla. O…

⇒seni görür ve yürümeye devam eder. (-2)
⇒-da sana gülümser. (+1)
⇒sana gülümser ve "merhaba" der. (+2)
⇒kısa bir konuşma için yeterli bir süre duraklar. (+3)

2.
Öğle yemeğinde kafeteryada nasıl davrandığına dikkat et. O…

birileri tepsisini düşürdüğünde güler ya da alkışlar. (-3)
⇒her gün sadece erkeklerden oluşan bir masaya oturur. (+1)
⇒sırada senin onun önüne geçmen için sana yer verir. (+2)
⇒ tepsisini seninkinin yanına yerleştirir. (+3)

3.Ona, yeni yavru köpeğinin / arabanın/ yeni doğan kardeşinin fotoğraflarını göster. O…
sana neden bu fotoğrafları gösterdiğini sorar. (-2)
⇒ ilgilenmiş görünür. (+1)
⇒gerçekten ilgilenir ve fotoğraflarla ilgili tüm detayları öğrenmek ister. (+3)

4.O her seferinde seninle iletişime geçmek istediğinde kendine 1 puan ver.
Bir hafta süresince telefonla her aramasında, her not yollamasında ya da her konuşmanızda...

Telefon testi

Onunla yaptığın telefon konuşması biter bitmez bu testi hızla doldur. Yüz yüze testinin 4. sorusunun sonucunda elde ettiğin puanla başla ve toplam puana erişmek için cevapların yanlarında bulunan puanlara göre hareket et.

5.Seni güldürdü mü?
hiç (-2)
biraz bunun nedeni, benim sinirli olmam olabilir.
⇒ evet! (+3)

6.Konuşma sırasında o…
eski kız arkadaşı hakkında konuştu. (+3)
⇒ bir problemini çözmende yardımcı oldu. (+2)
⇒ kendiyle ilgili senin asla tahmin edemeyeceğin bir konuyu seninle paylaştı. (+3)
⇒ kendi sorunları yüzünden devamlı sızlandı. (-3)
⇒bir konu hakkında görüşünü sordu. (+2)

7.Telefonu kapatmak zorunda kaldınız çünkü…
gitmesi gerektiği için (ama sana geçerli bir mazeret gösterdi (+1)
⇒ gitmesi gerektiği için (hiçbir neden göstermeden ) (-2)
diğer hattan biri aradığı ve açması gerektiği için (-1)
⇒ senin gitmen gerektiği için. (+1)
⇒geç olduğu ve saatlerce telefonda konuşmaktan telefon kulaklarınıza yapıştığı için. (+3)

8.Telefonda geçirdiğiniz her 2 dakika için kendine 1 puan ver.
( 10 dakikalık bir telefon konuşması için kendine 5 puan ver.)

0-25 puan arası: Maksimum 1 ay

Bunu dile getirmekten hiç hoşlanmasak da, erkek arkadaşın tam gün sevgili olmaktan çok uzak biri. O tatlı olmasına tatlı, ama tıpkı sorumsuz bir yavru köpek…Eğer birbirinizle sohbet edebiliyorsanız muhteşem, ama eğer sadece kendi sorunları hakkında konuşup kafanı şişiriyorsa, seninle ilgilenecek ve bir ilişkiyi yürütecek olgunluğa ulaşmamış demektir. Gözlerini açık, cumartesi gecelerini de boş tut! Yeni bir ilişkiye açık ol ve yeniden denemek için şu anki sevgiline en az 1 yıl zaman tanı.

26-50 puan arası: 2-6 Ay
İlişkiniz inişli, çıkışlı. Ama bu iyi bir durum .İdeal erkek profiline uysun uymasın, onunla birlikteyken çok eğleniyorsun. Ve daha da iyisi , bir sonraki erkek arkadaşında ne arayacağını (müthiş bir espri yeteneği) ve ne aramayacağını (koca bir ego) artık çok iyi biliyorsun. Onu mükemmele dönüştüremeyeceğini anladığın zaman, onunla ayrılmaya karar vereceksin. Şu an onunla daha fazla flört edemeyecek olsan da,o zaman içinde tekrar karşına çıkacak biri olacaktır. Onu gelecekte tekrar test et ve sonucu gör!

51 ve üstü puan: 6 Ay ve üstü
Erkek arkadaşının bir ağabeyi var mı? Seni güldürüyor, kalbini seninle paylaşıyor ve arkadaşlarına hava atmak yerine senin kendini nasıl hissettiğinle yakından ilgileniyor. Muhteşem! O sana, iyi bir sevgilinin nasıl olması gerektiğini gösteriyor ve eğer ayrılırsanız, asla daha azıyla yetinmemen gerektiğini… Sadece, bu muhteşem ilişkinin içinde arkadaşlarını ve hedeflerini ihmal etmemeye özen göster. İlişkili ya da ilişkisiz hayatta önemli olan sensin!

Kaynak : Cosmopolitan
Abone olmak için: Tıklayın

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan CAFE RUJ veya caferuj.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Günün Şans Kartı
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. GÜNÜN ŞANS KARTI Kafanızı kurcalayan sorular mı var? Bir kart çekin ve kendinizi Melekler’in şifalı enerjisine teslim edin… Onların vereceği cevap, size mutlaka yol gösterecektir…
  1. Şimdi zamanı değil! Aceleyle hareket etme! Bu, daha detaylı düşünmeni gerektirecek bir mesele. Kararını vermeden önce bir gün bekle! Gün doğmadan neler doğar…
  2. Cömert ol! Sevgini, imkanlarını, varlığını başkalarıyla paylaş. Paylaştığın kadar sana geri dönecek. Elinde tuttuğunda, zamanla azaldığını göreceksin.
  3. Bunun için çaba göster! Masanın üzerinde duran bir şeyi almak için, ona doğru uzanmak zorundasın! Peki, evrenden istediğin şeyi almak için neden harekete geçmiyorsun?
  4. Sözcüklerini seç! Erdem, konuşmakta değil; öz sözcüklerle konuşmakta… Konuşmak için aldığın her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu düşün! Kimsenin kalbini kırma, büyüklük taslama, alçakgönüllü ve sevgi dolu ol!
  5. Önce dinlenmen lazım! Kendine fazla yükleniyorsun. Hayat kaçmıyor! Yeni bir adım atmadan önce, bedenini, zihnini, ruhunu dinlendir! Sana minnettar kalacaklar…
  6. Eleştirilere aldırma! Herkes dilediğini söyleyebilir, kimsenin dudaklarına mühür vuramazsın. Bu konuda eleştirilere aldırma! Ama onları yine de dinle, belki alman gereken bir dersi kaçırıyorsundur?
  7. Pişman olmayacaksın! Aldığın kararın pişmanlığını yaşama! Şimdi öyle görünmese bile, ileride pişman olmayacaksın. Unutma, evren her şeyi senin iyiliğine göre ayarlıyor!
  8. Şu anda kal! Bir an öncesi için çok geç, bir an sonrası için çok erken. Elinde sadece "şu an" var. Geçmiş ya da gelecek seni esir aldığında, derin bir nefes al ve huzur bulana kadar tekrarla: "Andayım"…
  9. Söylenenleri dinle! Kulaklarını eleştiriye tıkadığın zaman, aslında her şeye tıkıyorsun. Oysa aç kulaklarını, evrenin olağanüstü sesini dinle! Eleştiriler, canını acıtsa da; bil ki hiçbir söz manasız yere senin kulağına ulaşmıyor!
  10. Egonu terk et! Her şeyi bildiğini düşündüğün an, hayat seni öyle bir sınar ki, aslında hiçbir şeyi bilmediğini görürsün. Amaç, canını acıtmak değil… "Her zaman her şeye hazırlıklı olamayız"ı göstermek. Egonla değil, kalbinle ilerle!
  11. Bırakma zamanı! Boşuna üzülüyorsun! Üzülmen koşulları değiştirmeyecek. Bırak gitsin, elinde tutmaya çalıştıkça üzüntün artacak. Bıraktığın an, hafiflediğini göreceksin!
  12. Cesur ol! Artık korkmak yok! Biliyorsun, denize atlamadan yüzmeyi öğrenemezsin. Kendini evrenin akışına teslim et; cesur bir şekilde kararlarının arkasında dur ve yol al!
  13. Anlamaya çalış! Başkasının başına gelenleri anlamaya çalış. Ama bunu yaparken, onun bedenine girme, kendi bedeninde kal! Onun başına gelenlerin sana ne anlatmaya çalıştığını ancak böyle anlayabilirsin.
  14. Pişman olabilirsin! Bu adımı attın ama ileride pişman olabilirsin… Bundan bir ders çıkartmaya çalış. Derin bir nefes al, "Bu kararı neden verdim" diye kendine sor. Aklına gelen ilk cevap, doğra cevap olacak!
  15. Yarım bırakma! Evren, tam ve bütün… Yaptığın işin sonuçlarını görmek istiyorsan, hiçbir şeyi yarım bırakma. Kuşkuya düştüğün an, Melekler'den yol göstermeleri için yardım iste.
 • BİR MELEK KARTI SEÇİN