Filiz Özkol'dan 2013 Mart ayı burç yorumları!

Filiz Özkol'dan 2013 Mart ayı burç yorumları!

Giriş Saati:01.03.2013 10:33

Güncelleme:01.03.2013 10:48

Ünlü astrolog Filiz Özkol, CafeRuj okurlarına özel Mart ayında burçları nelerin beklediğini yorumladı. Siz de kendi burcunuzla ilgili yorumu izlemek için link'i tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Koç burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Boğa burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı İkizler burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Yengeç burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Aslan burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Başak burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Terazi burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Akrep burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Yay burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Oğlak burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Kova burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mart ayı Balık burcu yorumu için tıklayın!

kalan karakter 1000

Liam Payne 26 Liam Payne 26

SN FilizÖZKOL HER ZAMAN YORUMLARINIZA SAYGI DUYARIM ama bu mart ayı tam tersine gitti her şey ve kafam hala çok karışık

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.04.2013 15:54
feyza feyza

Nisan yorumunu bekliyoruz...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 02.04.2013 14:30
feyza feyza

nisan ne zaman yayınlanacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.04.2013 14:30
jülide gülşen jülide gülşen

SN FilizÖZKOL HER ZAMAN YORUMLARINIZA SAYGI DUYARIM BURÇLARIMIN YORUMLARINI İZLEDİM TEŞEKKÜRLER SAYGILARIMLA.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.03.2013 16:17
ayla özerdem savcı ayla özerdem savcı

mart ayı sağlık yorumu almak istiyorm.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.03.2013 19:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan CAFE RUJ veya caferuj.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Günün Şans Kartı
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. GÜNÜN ŞANS KARTI Kafanızı kurcalayan sorular mı var? Bir kart çekin ve kendinizi Melekler’in şifalı enerjisine teslim edin… Onların vereceği cevap, size mutlaka yol gösterecektir…
  1. Cömert ol! Sevgini, imkanlarını, varlığını başkalarıyla paylaş. Paylaştığın kadar sana geri dönecek. Elinde tuttuğunda, zamanla azaldığını göreceksin.
  2. Önce dinlenmen lazım! Kendine fazla yükleniyorsun. Hayat kaçmıyor! Yeni bir adım atmadan önce, bedenini, zihnini, ruhunu dinlendir! Sana minnettar kalacaklar…
  3. Yarım bırakma! Evren, tam ve bütün… Yaptığın işin sonuçlarını görmek istiyorsan, hiçbir şeyi yarım bırakma. Kuşkuya düştüğün an, Melekler'den yol göstermeleri için yardım iste.
  4. Cesur ol! Artık korkmak yok! Biliyorsun, denize atlamadan yüzmeyi öğrenemezsin. Kendini evrenin akışına teslim et; cesur bir şekilde kararlarının arkasında dur ve yol al!
  5. Sözcüklerini seç! Erdem, konuşmakta değil; öz sözcüklerle konuşmakta… Konuşmak için aldığın her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu düşün! Kimsenin kalbini kırma, büyüklük taslama, alçakgönüllü ve sevgi dolu ol!
  6. Anlamaya çalış! Başkasının başına gelenleri anlamaya çalış. Ama bunu yaparken, onun bedenine girme, kendi bedeninde kal! Onun başına gelenlerin sana ne anlatmaya çalıştığını ancak böyle anlayabilirsin.
  7. Şimdi zamanı değil! Aceleyle hareket etme! Bu, daha detaylı düşünmeni gerektirecek bir mesele. Kararını vermeden önce bir gün bekle! Gün doğmadan neler doğar…
  8. Bırakma zamanı! Boşuna üzülüyorsun! Üzülmen koşulları değiştirmeyecek. Bırak gitsin, elinde tutmaya çalıştıkça üzüntün artacak. Bıraktığın an, hafiflediğini göreceksin!
  9. Bunun için çaba göster! Masanın üzerinde duran bir şeyi almak için, ona doğru uzanmak zorundasın! Peki, evrenden istediğin şeyi almak için neden harekete geçmiyorsun?
  10. Pişman olmayacaksın! Aldığın kararın pişmanlığını yaşama! Şimdi öyle görünmese bile, ileride pişman olmayacaksın. Unutma, evren her şeyi senin iyiliğine göre ayarlıyor!
  11. Eleştirilere aldırma! Herkes dilediğini söyleyebilir, kimsenin dudaklarına mühür vuramazsın. Bu konuda eleştirilere aldırma! Ama onları yine de dinle, belki alman gereken bir dersi kaçırıyorsundur?
  12. Egonu terk et! Her şeyi bildiğini düşündüğün an, hayat seni öyle bir sınar ki, aslında hiçbir şeyi bilmediğini görürsün. Amaç, canını acıtmak değil… "Her zaman her şeye hazırlıklı olamayız"ı göstermek. Egonla değil, kalbinle ilerle!
  13. Pişman olabilirsin! Bu adımı attın ama ileride pişman olabilirsin… Bundan bir ders çıkartmaya çalış. Derin bir nefes al, "Bu kararı neden verdim" diye kendine sor. Aklına gelen ilk cevap, doğra cevap olacak!
  14. Söylenenleri dinle! Kulaklarını eleştiriye tıkadığın zaman, aslında her şeye tıkıyorsun. Oysa aç kulaklarını, evrenin olağanüstü sesini dinle! Eleştiriler, canını acıtsa da; bil ki hiçbir söz manasız yere senin kulağına ulaşmıyor!
  15. Şu anda kal! Bir an öncesi için çok geç, bir an sonrası için çok erken. Elinde sadece "şu an" var. Geçmiş ya da gelecek seni esir aldığında, derin bir nefes al ve huzur bulana kadar tekrarla: "Andayım"…
 • BİR MELEK KARTI SEÇİN