Filiz Özkol'dan 2013 Ocak ayı burç yorumları!

Filiz Özkol'dan 2013 Ocak ayı burç yorumları!

Giriş Saati:27.12.2012 11:09

Güncelleme:27.12.2012 11:24

Ünlü astrolog Filiz Özkol, CafeRuj okurlarına özel Ocak ayında burçları nelerin beklediğini yorumladı. Siz de kendi burcunuzla ilgili yorumu izlemek için link'i tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Koç burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Boğa burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı İkizler burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Yengeç burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Aslan burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Başak burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Terazi burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Akrep burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Yay burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Oğlak burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Kova burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Ocak ayı Balık burcu yorumu için tıklayın!

kalan karakter 1000

musa musa

gelecekle ilgili para durumu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 02.04.2013 09:56
TWEETY TWEETY

ŞUBAT AYI YORUMLARINIZI MERAKLA VE HEYCANLA BEKLİYORUZ SEVGİLER

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 04.02.2013 15:21
figen figen

şubat ayı burçları ne zaman gelicek?

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 04.02.2013 11:30
ayse ayse

subat ayinin yorumlarini istiyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 04.02.2013 07:47
ozi ozi

sizi seviyorum, çok pozitif yorumlar yapıyosunuz, tüm iyi yorumlarınız size dönsün sevgili Filiz Özkol :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 23.01.2013 19:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan CAFE RUJ veya caferuj.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Günün Şans Kartı
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. GÜNÜN ŞANS KARTI Kafanızı kurcalayan sorular mı var? Bir kart çekin ve kendinizi Melekler’in şifalı enerjisine teslim edin… Onların vereceği cevap, size mutlaka yol gösterecektir…
  1. Önce dinlenmen lazım! Kendine fazla yükleniyorsun. Hayat kaçmıyor! Yeni bir adım atmadan önce, bedenini, zihnini, ruhunu dinlendir! Sana minnettar kalacaklar…
  2. Eleştirilere aldırma! Herkes dilediğini söyleyebilir, kimsenin dudaklarına mühür vuramazsın. Bu konuda eleştirilere aldırma! Ama onları yine de dinle, belki alman gereken bir dersi kaçırıyorsundur?
  3. Cesur ol! Artık korkmak yok! Biliyorsun, denize atlamadan yüzmeyi öğrenemezsin. Kendini evrenin akışına teslim et; cesur bir şekilde kararlarının arkasında dur ve yol al!
  4. Yarım bırakma! Evren, tam ve bütün… Yaptığın işin sonuçlarını görmek istiyorsan, hiçbir şeyi yarım bırakma. Kuşkuya düştüğün an, Melekler'den yol göstermeleri için yardım iste.
  5. Bunun için çaba göster! Masanın üzerinde duran bir şeyi almak için, ona doğru uzanmak zorundasın! Peki, evrenden istediğin şeyi almak için neden harekete geçmiyorsun?
  6. Söylenenleri dinle! Kulaklarını eleştiriye tıkadığın zaman, aslında her şeye tıkıyorsun. Oysa aç kulaklarını, evrenin olağanüstü sesini dinle! Eleştiriler, canını acıtsa da; bil ki hiçbir söz manasız yere senin kulağına ulaşmıyor!
  7. Sözcüklerini seç! Erdem, konuşmakta değil; öz sözcüklerle konuşmakta… Konuşmak için aldığın her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu düşün! Kimsenin kalbini kırma, büyüklük taslama, alçakgönüllü ve sevgi dolu ol!
  8. Anlamaya çalış! Başkasının başına gelenleri anlamaya çalış. Ama bunu yaparken, onun bedenine girme, kendi bedeninde kal! Onun başına gelenlerin sana ne anlatmaya çalıştığını ancak böyle anlayabilirsin.
  9. Şimdi zamanı değil! Aceleyle hareket etme! Bu, daha detaylı düşünmeni gerektirecek bir mesele. Kararını vermeden önce bir gün bekle! Gün doğmadan neler doğar…
  10. Cömert ol! Sevgini, imkanlarını, varlığını başkalarıyla paylaş. Paylaştığın kadar sana geri dönecek. Elinde tuttuğunda, zamanla azaldığını göreceksin.
  11. Bırakma zamanı! Boşuna üzülüyorsun! Üzülmen koşulları değiştirmeyecek. Bırak gitsin, elinde tutmaya çalıştıkça üzüntün artacak. Bıraktığın an, hafiflediğini göreceksin!
  12. Pişman olabilirsin! Bu adımı attın ama ileride pişman olabilirsin… Bundan bir ders çıkartmaya çalış. Derin bir nefes al, "Bu kararı neden verdim" diye kendine sor. Aklına gelen ilk cevap, doğra cevap olacak!
  13. Pişman olmayacaksın! Aldığın kararın pişmanlığını yaşama! Şimdi öyle görünmese bile, ileride pişman olmayacaksın. Unutma, evren her şeyi senin iyiliğine göre ayarlıyor!
  14. Şu anda kal! Bir an öncesi için çok geç, bir an sonrası için çok erken. Elinde sadece "şu an" var. Geçmiş ya da gelecek seni esir aldığında, derin bir nefes al ve huzur bulana kadar tekrarla: "Andayım"…
  15. Egonu terk et! Her şeyi bildiğini düşündüğün an, hayat seni öyle bir sınar ki, aslında hiçbir şeyi bilmediğini görürsün. Amaç, canını acıtmak değil… "Her zaman her şeye hazırlıklı olamayız"ı göstermek. Egonla değil, kalbinle ilerle!
 • BİR MELEK KARTI SEÇİN