Filiz Özkol'dan Mayıs ayı burç yorumları

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı burç yorumları

Giriş Saati:07.05.2012 12:09

Güncelleme:16.05.2012 17:49

Ünlü astrolog Filiz Özkol, CafeRuj okurlarına özel Mayıs ayında burçları neler beklediğini yorumladı. Siz de kendi burcunuzla ilgili yorumları dinlemek için tıklayın...

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Koç burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Yengeç burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Yay burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Terazi burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Oğlak burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Kova burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı İkizler burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Boğa burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Başak burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Balık burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Aslan burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Mayıs ayı Akrep burcu yorumu için tıklayın!

kalan karakter 1000

Ayşe Ayşe

Oğlak Burcu Açılmıyooor....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.05.2012 13:32
nil nil

oğlak açılmıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.05.2012 20:46
suna suna

tüm burçların mayıs ayı yorumları açılıyor, oğlak burcu için açılmıyor, bir sorun mu var acaba

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 08.05.2012 15:12
agat2003 agat2003

Bir sorun yok.6.evinizle ilgili bilgiler veriyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.05.2012 00:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan CAFE RUJ veya caferuj.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Günün Şans Kartı
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. GÜNÜN ŞANS KARTI Kafanızı kurcalayan sorular mı var? Bir kart çekin ve kendinizi Melekler’in şifalı enerjisine teslim edin… Onların vereceği cevap, size mutlaka yol gösterecektir…
  1. Sözcüklerini seç! Erdem, konuşmakta değil; öz sözcüklerle konuşmakta… Konuşmak için aldığın her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu düşün! Kimsenin kalbini kırma, büyüklük taslama, alçakgönüllü ve sevgi dolu ol!
  2. Cesur ol! Artık korkmak yok! Biliyorsun, denize atlamadan yüzmeyi öğrenemezsin. Kendini evrenin akışına teslim et; cesur bir şekilde kararlarının arkasında dur ve yol al!
  3. Egonu terk et! Her şeyi bildiğini düşündüğün an, hayat seni öyle bir sınar ki, aslında hiçbir şeyi bilmediğini görürsün. Amaç, canını acıtmak değil… "Her zaman her şeye hazırlıklı olamayız"ı göstermek. Egonla değil, kalbinle ilerle!
  4. Söylenenleri dinle! Kulaklarını eleştiriye tıkadığın zaman, aslında her şeye tıkıyorsun. Oysa aç kulaklarını, evrenin olağanüstü sesini dinle! Eleştiriler, canını acıtsa da; bil ki hiçbir söz manasız yere senin kulağına ulaşmıyor!
  5. Şu anda kal! Bir an öncesi için çok geç, bir an sonrası için çok erken. Elinde sadece "şu an" var. Geçmiş ya da gelecek seni esir aldığında, derin bir nefes al ve huzur bulana kadar tekrarla: "Andayım"…
  6. Şimdi zamanı değil! Aceleyle hareket etme! Bu, daha detaylı düşünmeni gerektirecek bir mesele. Kararını vermeden önce bir gün bekle! Gün doğmadan neler doğar…
  7. Bunun için çaba göster! Masanın üzerinde duran bir şeyi almak için, ona doğru uzanmak zorundasın! Peki, evrenden istediğin şeyi almak için neden harekete geçmiyorsun?
  8. Cömert ol! Sevgini, imkanlarını, varlığını başkalarıyla paylaş. Paylaştığın kadar sana geri dönecek. Elinde tuttuğunda, zamanla azaldığını göreceksin.
  9. Bırakma zamanı! Boşuna üzülüyorsun! Üzülmen koşulları değiştirmeyecek. Bırak gitsin, elinde tutmaya çalıştıkça üzüntün artacak. Bıraktığın an, hafiflediğini göreceksin!
  10. Eleştirilere aldırma! Herkes dilediğini söyleyebilir, kimsenin dudaklarına mühür vuramazsın. Bu konuda eleştirilere aldırma! Ama onları yine de dinle, belki alman gereken bir dersi kaçırıyorsundur?
  11. Yarım bırakma! Evren, tam ve bütün… Yaptığın işin sonuçlarını görmek istiyorsan, hiçbir şeyi yarım bırakma. Kuşkuya düştüğün an, Melekler'den yol göstermeleri için yardım iste.
  12. Anlamaya çalış! Başkasının başına gelenleri anlamaya çalış. Ama bunu yaparken, onun bedenine girme, kendi bedeninde kal! Onun başına gelenlerin sana ne anlatmaya çalıştığını ancak böyle anlayabilirsin.
  13. Pişman olmayacaksın! Aldığın kararın pişmanlığını yaşama! Şimdi öyle görünmese bile, ileride pişman olmayacaksın. Unutma, evren her şeyi senin iyiliğine göre ayarlıyor!
  14. Pişman olabilirsin! Bu adımı attın ama ileride pişman olabilirsin… Bundan bir ders çıkartmaya çalış. Derin bir nefes al, "Bu kararı neden verdim" diye kendine sor. Aklına gelen ilk cevap, doğra cevap olacak!
  15. Önce dinlenmen lazım! Kendine fazla yükleniyorsun. Hayat kaçmıyor! Yeni bir adım atmadan önce, bedenini, zihnini, ruhunu dinlendir! Sana minnettar kalacaklar…
 • BİR MELEK KARTI SEÇİN