Filiz Özkol'dan Caferuj'a özel 2012 Nisan ayı burç yorumları

Filiz Özkol'dan Caferuj'a özel 2012 Nisan ayı burç yorumları

Giriş Saati:02.04.2012 11:36

Güncelleme:03.04.2012 08:48

Ünlü astrolog Filiz Özkol, Caferuj okurlarına özel Nisan ayında burçları neler beklediğini yorumladı. Siz de kendi burcunuzla ilgili yorumları dinlemek için tıklayın...

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Koç burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Yengeç burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Yay burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Terazi burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Oğlak burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Kova burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı İkizler burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Boğa burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Başak burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Balık burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Aslan burcu yorumu için tıklayın!

Filiz Özkol'dan Nisan ayı Akrep burcu yorumu için tıklayın!

kalan karakter 1000

ASIL ASIL

MAYIS AYINI BEKLIYORZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 04.05.2012 12:53
nagme ucar nagme ucar

Filiz Ozkol'u cok seviyorum, o ne derse inaniyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.04.2012 06:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan CAFE RUJ veya caferuj.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Günün Şans Kartı
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. GÜNÜN ŞANS KARTI Kafanızı kurcalayan sorular mı var? Bir kart çekin ve kendinizi Melekler’in şifalı enerjisine teslim edin… Onların vereceği cevap, size mutlaka yol gösterecektir…
  1. Önce dinlenmen lazım! Kendine fazla yükleniyorsun. Hayat kaçmıyor! Yeni bir adım atmadan önce, bedenini, zihnini, ruhunu dinlendir! Sana minnettar kalacaklar…
  2. Pişman olmayacaksın! Aldığın kararın pişmanlığını yaşama! Şimdi öyle görünmese bile, ileride pişman olmayacaksın. Unutma, evren her şeyi senin iyiliğine göre ayarlıyor!
  3. Bunun için çaba göster! Masanın üzerinde duran bir şeyi almak için, ona doğru uzanmak zorundasın! Peki, evrenden istediğin şeyi almak için neden harekete geçmiyorsun?
  4. Eleştirilere aldırma! Herkes dilediğini söyleyebilir, kimsenin dudaklarına mühür vuramazsın. Bu konuda eleştirilere aldırma! Ama onları yine de dinle, belki alman gereken bir dersi kaçırıyorsundur?
  5. Şu anda kal! Bir an öncesi için çok geç, bir an sonrası için çok erken. Elinde sadece "şu an" var. Geçmiş ya da gelecek seni esir aldığında, derin bir nefes al ve huzur bulana kadar tekrarla: "Andayım"…
  6. Egonu terk et! Her şeyi bildiğini düşündüğün an, hayat seni öyle bir sınar ki, aslında hiçbir şeyi bilmediğini görürsün. Amaç, canını acıtmak değil… "Her zaman her şeye hazırlıklı olamayız"ı göstermek. Egonla değil, kalbinle ilerle!
  7. Cesur ol! Artık korkmak yok! Biliyorsun, denize atlamadan yüzmeyi öğrenemezsin. Kendini evrenin akışına teslim et; cesur bir şekilde kararlarının arkasında dur ve yol al!
  8. Söylenenleri dinle! Kulaklarını eleştiriye tıkadığın zaman, aslında her şeye tıkıyorsun. Oysa aç kulaklarını, evrenin olağanüstü sesini dinle! Eleştiriler, canını acıtsa da; bil ki hiçbir söz manasız yere senin kulağına ulaşmıyor!
  9. Bırakma zamanı! Boşuna üzülüyorsun! Üzülmen koşulları değiştirmeyecek. Bırak gitsin, elinde tutmaya çalıştıkça üzüntün artacak. Bıraktığın an, hafiflediğini göreceksin!
  10. Cömert ol! Sevgini, imkanlarını, varlığını başkalarıyla paylaş. Paylaştığın kadar sana geri dönecek. Elinde tuttuğunda, zamanla azaldığını göreceksin.
  11. Pişman olabilirsin! Bu adımı attın ama ileride pişman olabilirsin… Bundan bir ders çıkartmaya çalış. Derin bir nefes al, "Bu kararı neden verdim" diye kendine sor. Aklına gelen ilk cevap, doğra cevap olacak!
  12. Yarım bırakma! Evren, tam ve bütün… Yaptığın işin sonuçlarını görmek istiyorsan, hiçbir şeyi yarım bırakma. Kuşkuya düştüğün an, Melekler'den yol göstermeleri için yardım iste.
  13. Sözcüklerini seç! Erdem, konuşmakta değil; öz sözcüklerle konuşmakta… Konuşmak için aldığın her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu düşün! Kimsenin kalbini kırma, büyüklük taslama, alçakgönüllü ve sevgi dolu ol!
  14. Şimdi zamanı değil! Aceleyle hareket etme! Bu, daha detaylı düşünmeni gerektirecek bir mesele. Kararını vermeden önce bir gün bekle! Gün doğmadan neler doğar…
  15. Anlamaya çalış! Başkasının başına gelenleri anlamaya çalış. Ama bunu yaparken, onun bedenine girme, kendi bedeninde kal! Onun başına gelenlerin sana ne anlatmaya çalıştığını ancak böyle anlayabilirsin.
 • BİR MELEK KARTI SEÇİN