Kıskanılacak adam Kadir Doğulu'ya dair herşey
Kıskanılacak adam Kadir Doğulu ile herşey

Kıskanılacak adam Kadir Doğulu ile herşey

Cosmopolitan/Çiğdem Yakar

Taze bir beyin, fit bir vücut, gülen bir yüz... Oyunculuksa günden güne kanına işliyor. Küçük Sırlar dizisiyle genç kuşağın gözdesi haline gelen Kadir Doğulu, şimdi Pis 7’li’de. Yedi varoş liselinin lideri rolünde izleyeceğimiz
oyuncu, bürüneceği sert karakterin hakkından gelecek gibi görünüyor.

Çok uçuk tarzı olan bir kadınla birlikte
olabilir misiniz?

Karşı cinsle ilgili birkaç takıntım vardır ama onun dışında dediğim gibi; yaptığı yakışıyorsa ben de beğenirim.

Nedir o takıntılar?

Beyaz tenli olması gerekir. Bir de ayak takıntım var. O kişi sevgilim olacaksa mutlaka öncesinde ayaklarını görmem lazım.

Nasıl yani, fetiş bir durum mu bu?

(Gülüyor) Fetişlik de değil aslıda. Kafamda yarattığım belli bir orantı var ayakla ilgili. O yoksa olmuyor.

Peki kendi tarzınızdaki uçukluğun derecesi en fazla ne olabilir?

Her ne kadar uçukluğu sevsem de kendimde yapabileceğim maksimum şey, renkli pantolonlar ve tişörtler giymek sanırım. Pembe mesela… Erkeklerin pek fazla tercih etmediği
bir renktir ama ben severim... Renkli ve
baskılı çok boxer’ım vardır mesela.

Etiketler: ,

kalan karakter 1000

sümeyya@123 sümeyya@123

seni hiç bir kıza yakıştıramam istesemde çünkü seni bir tek ben seviyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 30.05.2014 12:46
SONAY SONAY

SENİ ÇOOOOOOOOOK SEVİYORUM BİTANEM?

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 29.05.2014 10:41
Ays?l Ays?l

Kadir seni okadar cok seviyorum ki, seni Nerimana yakistiramiyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır4
cevapla 24.05.2014 23:33
günçiçek günçiçek

kadir seni çok ama çok seviyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 24.05.2014 16:24
macittt macittt

bence neslihanla çoooooooooooook yakışıyosunuz arkadaşlar o yakışmıyolar diyenler anca kendilerini kandırırlar kıskanmayın boşyere

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır2
cevapla 18.05.2014 15:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan CAFE RUJ veya caferuj.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Günlük Burç Yorumları
Günün Şans Kartı
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. GÜNÜN ŞANS KARTI Kafanızı kurcalayan sorular mı var? Bir kart çekin ve kendinizi Melekler’in şifalı enerjisine teslim edin… Onların vereceği cevap, size mutlaka yol gösterecektir…
  1. Bunun için çaba göster! Masanın üzerinde duran bir şeyi almak için, ona doğru uzanmak zorundasın! Peki, evrenden istediğin şeyi almak için neden harekete geçmiyorsun?
  2. Egonu terk et! Her şeyi bildiğini düşündüğün an, hayat seni öyle bir sınar ki, aslında hiçbir şeyi bilmediğini görürsün. Amaç, canını acıtmak değil… "Her zaman her şeye hazırlıklı olamayız"ı göstermek. Egonla değil, kalbinle ilerle!
  3. Şu anda kal! Bir an öncesi için çok geç, bir an sonrası için çok erken. Elinde sadece "şu an" var. Geçmiş ya da gelecek seni esir aldığında, derin bir nefes al ve huzur bulana kadar tekrarla: "Andayım"…
  4. Cömert ol! Sevgini, imkanlarını, varlığını başkalarıyla paylaş. Paylaştığın kadar sana geri dönecek. Elinde tuttuğunda, zamanla azaldığını göreceksin.
  5. Anlamaya çalış! Başkasının başına gelenleri anlamaya çalış. Ama bunu yaparken, onun bedenine girme, kendi bedeninde kal! Onun başına gelenlerin sana ne anlatmaya çalıştığını ancak böyle anlayabilirsin.
  6. Sözcüklerini seç! Erdem, konuşmakta değil; öz sözcüklerle konuşmakta… Konuşmak için aldığın her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu düşün! Kimsenin kalbini kırma, büyüklük taslama, alçakgönüllü ve sevgi dolu ol!
  7. Yarım bırakma! Evren, tam ve bütün… Yaptığın işin sonuçlarını görmek istiyorsan, hiçbir şeyi yarım bırakma. Kuşkuya düştüğün an, Melekler'den yol göstermeleri için yardım iste.
  8. Pişman olmayacaksın! Aldığın kararın pişmanlığını yaşama! Şimdi öyle görünmese bile, ileride pişman olmayacaksın. Unutma, evren her şeyi senin iyiliğine göre ayarlıyor!
  9. Söylenenleri dinle! Kulaklarını eleştiriye tıkadığın zaman, aslında her şeye tıkıyorsun. Oysa aç kulaklarını, evrenin olağanüstü sesini dinle! Eleştiriler, canını acıtsa da; bil ki hiçbir söz manasız yere senin kulağına ulaşmıyor!
  10. Cesur ol! Artık korkmak yok! Biliyorsun, denize atlamadan yüzmeyi öğrenemezsin. Kendini evrenin akışına teslim et; cesur bir şekilde kararlarının arkasında dur ve yol al!
  11. Eleştirilere aldırma! Herkes dilediğini söyleyebilir, kimsenin dudaklarına mühür vuramazsın. Bu konuda eleştirilere aldırma! Ama onları yine de dinle, belki alman gereken bir dersi kaçırıyorsundur?
  12. Önce dinlenmen lazım! Kendine fazla yükleniyorsun. Hayat kaçmıyor! Yeni bir adım atmadan önce, bedenini, zihnini, ruhunu dinlendir! Sana minnettar kalacaklar…
  13. Bırakma zamanı! Boşuna üzülüyorsun! Üzülmen koşulları değiştirmeyecek. Bırak gitsin, elinde tutmaya çalıştıkça üzüntün artacak. Bıraktığın an, hafiflediğini göreceksin!
  14. Pişman olabilirsin! Bu adımı attın ama ileride pişman olabilirsin… Bundan bir ders çıkartmaya çalış. Derin bir nefes al, "Bu kararı neden verdim" diye kendine sor. Aklına gelen ilk cevap, doğra cevap olacak!
  15. Şimdi zamanı değil! Aceleyle hareket etme! Bu, daha detaylı düşünmeni gerektirecek bir mesele. Kararını vermeden önce bir gün bekle! Gün doğmadan neler doğar…
 • BİR MELEK KARTI SEÇİN