Mango'dan büyük beden koleksiyonu

Mango'dan büyük beden koleksiyonu

Giriş Saati:13.12.2013 14:31

Güncelleme:13.12.2013 14:32

Mango, büyük beden kadınlar için Violeta koleksiyonu çıkartıyor...

Barcelona, 9 Aralık 2013 - Mango, Violeta by MANGO'nun hayata geçirilmesi ile koleksiyonlarına bir yenisini daha ekliyor. İspanya'nın uluslararası giyim markası 40 ve daha üzeri bedendeki genç kadınlara açık ve basit bir mesajla moda sunmaya devam etmeyi amaçlıyor: "Bana yakışıyor ve bunu seviyorum".

Bu yeni projenin sırrı bedenden bedene değişen teknik doku detaylarına verilen önem ile modern ve daha fazlasını isteyen, çekici, seksi ve şık hissetmek isteyen kadınlara günün her anı için yüksek kaliteli bir koleksiyon sunabilme becerisi.

Sonuç olarak Violeta by MANGO'nun hedefi 40 ile 52 beden arası genç hedef piyasaya konforlu, feminen ve modern bir görünüş sağlamak üzere tasarlanan elbiselerle hitap etmek. Bunu başarabilmek için yeni koleksiyonun günün her anı için kapsamlı bir kıyafet ve aksesuar koleksiyonundan oluşan en moda ürünleri sunabilmek üzere bir arada çalışan farklı disiplinlere mensup 40 kişilik özel bir uzman ekibi bulunuyor.

Projenin sunumu, Ocak ayında başlayacak İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonunun tanıtımıyla eş zamanlı olarak gerçekleşecek. Koleksiyonda başlangıçta 400 model yer alacak, her ay yeni ürünler sunabilmek üzere yeni elbiseler bu koleksiyona eklenecek.

Yeni proje imgesi, sıcakkanlı ve hoşa giden bir ortam yaratmak ve eşsiz bir alışveriş deneyimi sağlamak üzere yalnızca mağaza teşhir ekipmanlarındaki ve dekorundaki doğal malzemeler kullanılarak oluşturuldu.

Violeta by MANGO'ya yönelik genişleme planı MANGO'nun en büyük 6 pazarında başlatılacak: Fransa, Almanya, İtalya,Türkiye, Rusya ve İspanya; ilk mağaza ise İspanya'da açılacak. Koleksiyon aynı zamanda Avrupa, Rusya ve Türkiye'deki online mağazalarda da bulunacak. Yılın ilk yarısı için 50 adet perakende outlet mağazası açılması öngörülmekte. Yılın ikinci yarısı için ise yine 50 mağaza daha açılacak. Hedef 2014 sonu itibariyle yaklaşık 350 m2 büyüklüğünde 100 adet mağazanın açılması. Sonuç olarak bu koleksiyon var olan mağazalardaki mevcut koleksiyonlarla birlikte ya da ayrı mağazalarda sergilenecek.

Yeni koleksiyon Violeta by MANGO ürünleri, tüm seçili mağazalarda ve online olarak 15 Ocak'tan itibaren satışta olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan CAFE RUJ veya caferuj.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Günün Şans Kartı
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. GÜNÜN ŞANS KARTI Kafanızı kurcalayan sorular mı var? Bir kart çekin ve kendinizi Melekler’in şifalı enerjisine teslim edin… Onların vereceği cevap, size mutlaka yol gösterecektir…
  1. Şu anda kal! Bir an öncesi için çok geç, bir an sonrası için çok erken. Elinde sadece "şu an" var. Geçmiş ya da gelecek seni esir aldığında, derin bir nefes al ve huzur bulana kadar tekrarla: "Andayım"…
  2. Şimdi zamanı değil! Aceleyle hareket etme! Bu, daha detaylı düşünmeni gerektirecek bir mesele. Kararını vermeden önce bir gün bekle! Gün doğmadan neler doğar…
  3. Sözcüklerini seç! Erdem, konuşmakta değil; öz sözcüklerle konuşmakta… Konuşmak için aldığın her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu düşün! Kimsenin kalbini kırma, büyüklük taslama, alçakgönüllü ve sevgi dolu ol!
  4. Pişman olmayacaksın! Aldığın kararın pişmanlığını yaşama! Şimdi öyle görünmese bile, ileride pişman olmayacaksın. Unutma, evren her şeyi senin iyiliğine göre ayarlıyor!
  5. Anlamaya çalış! Başkasının başına gelenleri anlamaya çalış. Ama bunu yaparken, onun bedenine girme, kendi bedeninde kal! Onun başına gelenlerin sana ne anlatmaya çalıştığını ancak böyle anlayabilirsin.
  6. Söylenenleri dinle! Kulaklarını eleştiriye tıkadığın zaman, aslında her şeye tıkıyorsun. Oysa aç kulaklarını, evrenin olağanüstü sesini dinle! Eleştiriler, canını acıtsa da; bil ki hiçbir söz manasız yere senin kulağına ulaşmıyor!
  7. Yarım bırakma! Evren, tam ve bütün… Yaptığın işin sonuçlarını görmek istiyorsan, hiçbir şeyi yarım bırakma. Kuşkuya düştüğün an, Melekler'den yol göstermeleri için yardım iste.
  8. Pişman olabilirsin! Bu adımı attın ama ileride pişman olabilirsin… Bundan bir ders çıkartmaya çalış. Derin bir nefes al, "Bu kararı neden verdim" diye kendine sor. Aklına gelen ilk cevap, doğra cevap olacak!
  9. Bırakma zamanı! Boşuna üzülüyorsun! Üzülmen koşulları değiştirmeyecek. Bırak gitsin, elinde tutmaya çalıştıkça üzüntün artacak. Bıraktığın an, hafiflediğini göreceksin!
  10. Eleştirilere aldırma! Herkes dilediğini söyleyebilir, kimsenin dudaklarına mühür vuramazsın. Bu konuda eleştirilere aldırma! Ama onları yine de dinle, belki alman gereken bir dersi kaçırıyorsundur?
  11. Cesur ol! Artık korkmak yok! Biliyorsun, denize atlamadan yüzmeyi öğrenemezsin. Kendini evrenin akışına teslim et; cesur bir şekilde kararlarının arkasında dur ve yol al!
  12. Önce dinlenmen lazım! Kendine fazla yükleniyorsun. Hayat kaçmıyor! Yeni bir adım atmadan önce, bedenini, zihnini, ruhunu dinlendir! Sana minnettar kalacaklar…
  13. Egonu terk et! Her şeyi bildiğini düşündüğün an, hayat seni öyle bir sınar ki, aslında hiçbir şeyi bilmediğini görürsün. Amaç, canını acıtmak değil… "Her zaman her şeye hazırlıklı olamayız"ı göstermek. Egonla değil, kalbinle ilerle!
  14. Cömert ol! Sevgini, imkanlarını, varlığını başkalarıyla paylaş. Paylaştığın kadar sana geri dönecek. Elinde tuttuğunda, zamanla azaldığını göreceksin.
  15. Bunun için çaba göster! Masanın üzerinde duran bir şeyi almak için, ona doğru uzanmak zorundasın! Peki, evrenden istediğin şeyi almak için neden harekete geçmiyorsun?
 • BİR MELEK KARTI SEÇİN