'in güzellik sırları

<a href="/Index/ebru_gundes" target="_blank" rel="tag">Ebru Gündeş</a>'in güzellik sırları

Miray Uçar/ CafeRuj

Giriş Saati:23.07.2012 16:29

Güncelleme:24.07.2012 09:32

Güzel yıldızın nasıl bu kadar genç ve güzel göründüğünü bilmek istiyorsanız, makyaj artistik'a kulak verin.

Bu aralar Ebru Gündeş'in ne kadar güzelleştiğini fark ettiniz mi? Estetik yaptırmıştır, dolgu vardır, yağ aldırmıştır dedikodularına başlamadan önce Gündeş'in yüzünü iyice incelemenizi öneririz. Zira Ebru Gündeş artık eskisi gibi sahne makyajları uygulamıyor. Sizin için Ebru Gündeş'i en az 10 yaş gençleştiren makyaj artisti Rıfat Yüzüak'la konuştuk ve ünlü şarkıcının güzellik sırlarını ve sezonun makyaj tüyolarını öğrendik.

Ebru Gündeş bir anda gençleşti mi bize mi öyle geliyor?

Ebru Gündeş zaten genç bir sanatçı ama bu aralar gerçektende 20'li yaşlarına geri dönmüş gibi görünüyor. Bunda makyajının giderek doğallaşmasının etkisi büyük. Bununla beraber cildini ışıltı verecek higlighit ürünlerini bolca uygulayıp yüzü daha fit göstermek için kemik yapısına göre gizli gölgeler yapıyoruz sonuç cidden çok diri ve taze oluyor.

Bu aralar fondöten yerine renkli nemlendirici kullanma furyası var. Renkli nemlendiriciler fondötenin yerini tutabilir mi?

Yazın fondötenlerin yerini renkli nemlendiriciler alıyor. Bazı markaların renkli nemlendiricileri gerçekten çok başarılı. Sadece fondötenin yerini tutmakla kalmıyor cildinizi hem güneşe karşı koruyor hem de besliyor.

Kaşları kalkık göstermenin sırrı nedir?

Ebru Gündeş'in mükemmel kaşlarına ulaşmak istiyorsanız göz kapağınıza ten renginizden iki ton açık far uygulayıp kaş altlarını daha da açık renkle aydınlatmalısınız. Daha gösterişli bir görünüm için kaşlarınızın üst kısmını kaşınızdan daha açık tonda bir far ile belirginleştirebilirsiniz.

Gece dışarı çıkarken uygulayacağımız bir makyaj hilesi istesek senden?

Gölge ve high light tekniğini çok fazla kullanıyorum. Elmacık kemiği altları, gıdı altı, alın boşlukları, burun kenarları ve kaş başlangıcı iç kısımlarını tenden iki ton koyu ince bir pudra ile gölgeleyip şakaklar, burun üstü, dudak üstü bölgelerine highligt ürünleri ile ışık veriyorum bu sayede cilt çok taze ve genç gözüküyor. Mutlaka deneyin!

Peki, olmazsa olmaz makyaj malzemen hangisi?

Çok fazla var. Ama MAC MSF pudralarına bayılıyorum. Cilde harika bir parlaklık veriyor.

Ebru Gündeş'in makyaj konusunda kaprisleri var mı?

Ebru gündeş dünyayı çok takip eden ve tüm yeniliklere açık bir sanatçı hiç bir kaprisi olmadığı gibi makyaj konusunda bir make-up artist kadar dikkatli makyajda en ufak bir kusuru hemen fark edip sizi uyarabiliyor. Doğru konsepti bulduğunuz ve açıkladığınızda yeşil rujla bile sahneye çıkacak kadar yeniliklere açık makyaj konusunda.

Sence Ebru Gündeş'e en çok yakışan renkler hangileri?

Ebru, eski ''Ebru Gündeş'' makyajı dediğimiz makyajı biz çalışmaya başladığımızda tamamı ile bıraktı. Bu yıl neon renklerin neredeyse her tonunu dudaklarında kullandık ve bir eyeliner ile birleştirerek dünyada çok trend olan bir makyaja uyum sağladık. Kendisine çok yakıştığı gibi çok genç ve dinamik bir görüntü yakaladık. Dudaklarında neon pembe, mercan, lila, turuncu, kırmızı, yavruağzı gibi tonlar kullanıyoruz ve kendisine çok yakışıyor

Etiketler : , ,

kalan karakter 1000

zeynep zeynep

evet mukemel bayildim çuk guzel guzukuyu çuk genc guzukuyu

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 15.03.2013 11:56
ece ece

Ebrum zaten güzel makyaja ne gerek var sanki

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 26.02.2014 21:00
YASEMİN YASEMİN

gerçekten mukemmel gozukuyor bız bu ebruyu daha da cok sevdik:

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 24.07.2012 12:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan CAFE RUJ veya caferuj.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Günün Şans Kartı
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. GÜNÜN ŞANS KARTI Kafanızı kurcalayan sorular mı var? Bir kart çekin ve kendinizi Melekler’in şifalı enerjisine teslim edin… Onların vereceği cevap, size mutlaka yol gösterecektir…
  1. Pişman olmayacaksın! Aldığın kararın pişmanlığını yaşama! Şimdi öyle görünmese bile, ileride pişman olmayacaksın. Unutma, evren her şeyi senin iyiliğine göre ayarlıyor!
  2. Bunun için çaba göster! Masanın üzerinde duran bir şeyi almak için, ona doğru uzanmak zorundasın! Peki, evrenden istediğin şeyi almak için neden harekete geçmiyorsun?
  3. Cömert ol! Sevgini, imkanlarını, varlığını başkalarıyla paylaş. Paylaştığın kadar sana geri dönecek. Elinde tuttuğunda, zamanla azaldığını göreceksin.
  4. Şimdi zamanı değil! Aceleyle hareket etme! Bu, daha detaylı düşünmeni gerektirecek bir mesele. Kararını vermeden önce bir gün bekle! Gün doğmadan neler doğar…
  5. Önce dinlenmen lazım! Kendine fazla yükleniyorsun. Hayat kaçmıyor! Yeni bir adım atmadan önce, bedenini, zihnini, ruhunu dinlendir! Sana minnettar kalacaklar…
  6. Pişman olabilirsin! Bu adımı attın ama ileride pişman olabilirsin… Bundan bir ders çıkartmaya çalış. Derin bir nefes al, "Bu kararı neden verdim" diye kendine sor. Aklına gelen ilk cevap, doğra cevap olacak!
  7. Cesur ol! Artık korkmak yok! Biliyorsun, denize atlamadan yüzmeyi öğrenemezsin. Kendini evrenin akışına teslim et; cesur bir şekilde kararlarının arkasında dur ve yol al!
  8. Yarım bırakma! Evren, tam ve bütün… Yaptığın işin sonuçlarını görmek istiyorsan, hiçbir şeyi yarım bırakma. Kuşkuya düştüğün an, Melekler'den yol göstermeleri için yardım iste.
  9. Sözcüklerini seç! Erdem, konuşmakta değil; öz sözcüklerle konuşmakta… Konuşmak için aldığın her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu düşün! Kimsenin kalbini kırma, büyüklük taslama, alçakgönüllü ve sevgi dolu ol!
  10. Şu anda kal! Bir an öncesi için çok geç, bir an sonrası için çok erken. Elinde sadece "şu an" var. Geçmiş ya da gelecek seni esir aldığında, derin bir nefes al ve huzur bulana kadar tekrarla: "Andayım"…
  11. Söylenenleri dinle! Kulaklarını eleştiriye tıkadığın zaman, aslında her şeye tıkıyorsun. Oysa aç kulaklarını, evrenin olağanüstü sesini dinle! Eleştiriler, canını acıtsa da; bil ki hiçbir söz manasız yere senin kulağına ulaşmıyor!
  12. Egonu terk et! Her şeyi bildiğini düşündüğün an, hayat seni öyle bir sınar ki, aslında hiçbir şeyi bilmediğini görürsün. Amaç, canını acıtmak değil… "Her zaman her şeye hazırlıklı olamayız"ı göstermek. Egonla değil, kalbinle ilerle!
  13. Bırakma zamanı! Boşuna üzülüyorsun! Üzülmen koşulları değiştirmeyecek. Bırak gitsin, elinde tutmaya çalıştıkça üzüntün artacak. Bıraktığın an, hafiflediğini göreceksin!
  14. Anlamaya çalış! Başkasının başına gelenleri anlamaya çalış. Ama bunu yaparken, onun bedenine girme, kendi bedeninde kal! Onun başına gelenlerin sana ne anlatmaya çalıştığını ancak böyle anlayabilirsin.
  15. Eleştirilere aldırma! Herkes dilediğini söyleyebilir, kimsenin dudaklarına mühür vuramazsın. Bu konuda eleştirilere aldırma! Ama onları yine de dinle, belki alman gereken bir dersi kaçırıyorsundur?
 • BİR MELEK KARTI SEÇİN